פתרונות הדפסה בחברות על ידי מדפסות משולבות

פתרונות הדפסה לניהול הדפסות בחברה או עסק – מדפסות  דיגיטליות משולבות  

מדפסות משולבות  נראו עד לפני כמה שנים רחוקים מאוד מן המציאות. התפתחו הטכנולוגיה אפשרה שילוב  בין אלמנטים רבים לרבות מדפסת, מכונת צילום, פקס ועוד בתוך מכשיר  אחד קטן מידות ונוח ביותר למשתמש גם אם אין ברשותו כלל ידע בתפעול.
מדפסות  דיו ומדפסות לייזר
מדפסות משולבות מחולקות לשתי סוגי מדפסות עיקריים  – מדפסות לייזר מדפסות דיו. מדפסות לייזר עושות שימוש בלייזר תוך שילוב מספר צבעי יסוד ניתן להפיק כל צבע. עובדה זו  דורשת דיוק מירבי ועל כן מדפסות לייזר צבעוניות דורשות תהליך ייצור קפדני ביותר. מהירות ההדפסה של מדפסות הלייזר גבוהה ביותר ותחזוקתן זולה. אמינות המדפסות גם היא עולה על מדפסות הדיו. מדפסות הדיו הן וותיקות יותר בשוק המדפסות ובעלות שם עולמי. עלותן נמוכה יותר ותפוקת ההדפסה שלהן נמוכה ממדפסות הלייזר אך עדיין נשמרת גבוהה.
תוספים נוספים קיימים בשלל המדפסות והם נועדים להקלה  בתפעולן ועל נוחות מקסימלית למשתמש בהתאם להתפתחות הטכנולוגית:
חיבור Blue-Tooth
חיבור זה מאפשר  חיבור של המדפסת אל מכשירים ניידים רבים להדפסת תמונות ישירות ממצלמה דיגיטלית, טלפונים ניידים, מחשבים ניידים ועוד מגוון פלטפורמות.
תמיכה בכרטיסי זיכרון רבים
אפשרות חיבור  כרטיס הזיכרון של מצלמות דיגיטליות, פלאפונים ועוד וזאת על מנת להדפיס ישירות ללא צורך במחשב בייתי.
הדפסה באיכות HD
הדפסה באיכות HD אינה דבר של מה כך. HD הינה רזולוציה גבוהה במיוחד המצריכה מדסות חזקות ואיכותיות בכדי להספיד באיכות שאין שני לה.
חיבור אל רשת האינטרנט
חיבור אל רשת האינטרנט מאפשר הדפסת תמונות ישירות מדפי אינטרנט  דרך המדפסת לרבות מיילים, אתרי תמונות, פייסבוק ועוד.


כל אלה ועוד רבים וטובים הם שיפורים ודרכים למשוך את הלקוח.

ניהול הדפסות בעסק

כלל החברות רוצות להציב  עצמן בקדמת הטכנולוגיה ואלו רק רשימה  קטנה של תוספות למדפסות משולבות. מדפסות משולבות מקלות את אופן ההדפסה מכל  הזכור לנו מהעבר ומציבות אותנו  בקדמת הטכנולוגיה בכל הקשור להדפסה ביתית ומשרדית. פונקציות רבות נכנסות זה עתה לשוק ומאפשרות לסוגי מדפסות צבע ושחור לבן משולבות  להישאר במקום הראשון בפופולאריות הרחק ממדפסות הדיו הישנות והמיושנות.

מידע נוסף על דרור אטרי ועל פתרונות לעסקים

מאמר על השמת עורכי דין

מאמר על ראיית חשבון

כתיבת תגובה